You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Overview Career at PERI
 
Зростай разом з PERI
 
Зростай разом з PERI
 
Професійне майбутнє в зростаючій та всесвітньо успішній компанії

Чому PERI?

Компанія PERI поєднує розумно побудовану модель глобального бізнесу на основі сімейного бізнесу. Завдяки інноваційному обладнанню, широкій сітці підрозділів у всьому світі та висококваліфікованим працівникам ми можемо забезпечити наших клієнтів продукцією та сервісом найвищої якості.

Успіх нашої компанії ґрунтується на простих догмах – співробітники компанії мотивовані, компетентні та є частиною однієї глобальної команди. 

 

 

Дізнайтесь більше про актуальні вакансії

Людмила Василівна Моргунська
Телефон: +380 44 390 2650
надіслати e-mail  

 

Наш принци «Зростай разом з PERI» як найкраще висловлює те, що ми пропонуємо співробітникам, студентам, практикантам.

Ми підтримуємо Ваш особистий та професійний розвиток

PERI заохочує та підтримує прагнення співробітників до професійного та особистісного зростання. Внесок в постійний розвиток, організація навчання на місці та в міжнародному форматі, проведення спеціалізованих тренінгів та семінарів - один із пріоритетних напрямків діяльності компанії PERI.

«Здорові співробітники - здоровий бізнес»

Ми турбуємось про своїх співробітників, тому компанія пропонує повний соціальний пакет. При цьому крім стандартного списку пільг і заохочень, в компанії впроваджені такі соціальні програми, добровільне медичне страхування, новорічні подарунки дітям співробітників, вивчення іноземної мови, трансфер до місця роботи. Також на регулярній основі компанія PERI проводить турніри зі страйкболу, футболу, настільного тенісу та вело заїздів в Західній Європі. 

Ви бачите загальну картину не втрачаючи деталей, можете балансувати між пристрастю і прагматизмом, та хотіли б реалізувати свій професійний потенціал в успішній світовій компанії? Тоді PERI це правильне місце для Вас!