You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Успішні разом з нашими клієнтами

Ми підтримуємо своїх клієнтів в найзапеклішій конкурентній боротьбі, гарантуючи якість нашої продукції та послуг. Ми вимірюємо наші досягнення успіхами наших клієнтів та їх задоволеністю. Таке ставлення та мотивація дозволили нам стати глобальним лідером своєї галузі. З великою самовіддачею і використанням останніх технологій ми розробляємо та будемо розробляти найкращі рішення для наших клієнтів.

Міжнародний сімейний бізнес

PERI це сімейна компанія з давно сформованими цінностями. Ґрунтуючись на цьому міцному фундаменті, члени ради директорів Олександр Швёрер (Alexander Schwörer), д-р Фабіан Крахт (Dr. Fabian Kracht), Леонард Браіг (Leonhard Braig), та команда міжнародного менеджменту забезпечують стійкий глобальний ріст компанії. Протягом більше ніж 45 років наша мета залишається незмінною: найвища продуктивність та найкращий сервіс для наших клієнтів.

«Міжнародна команда фахівців компанії PERI має глибокі експертні знання в сфері технологій виробництва опалубки та будівельних риштувань. З огляду на місцеві вимоги та дотримуючись балансу між вартістю матеріалів та трудовитратами, ми завжди знаходимо правильне рішення для кожного будівельного завдання ».

The PERI Management Board 2015

Співпраця та компетентність

Наших фахівців цінують за оперативність у вирішенні поставлених завдань, надійність, відповідальність та чесність. Будучи досвідченими професіоналами вони прагнуть внести свій вклад в успіх наших клієнтів при реалізації різноманітних глобальних проектів.

«Відкритість та довіра в рамках співпраці, орієнтація на переваги для наших клієнтів як запорука успіху, та абсолютна готовність до змін - ми кожен день наповнюємо змістом ці аксіоми нашої компанії».

Cooperative and proficient. PERI, your proficient and reliable business partner.

Якість та підтримка

Ми працюємо для наших клієнтів, пропонуючи ефективні і безпечні системи, оптимальні рішення та повну підтримку до, під час та після кожного проекту.

«Ми починаємо надавати наші послуги задовго до початку будівництва та продовжуємо сервісну підтримку після завершення проекту».

With efficient and safe formwork and scaffolding systems quality and support are guaranteed.