You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Успішні разом з нашими клієнтами

Ми підтримуємо своїх клієнтів в найзапеклішій конкурентній боротьбі, гарантуючи якість нашої продукції та послуг. Ми вимірюємо наші досягнення успіхами наших клієнтів та їх задоволеністю. Таке ставлення та мотивація дозволили нам стати глобальним лідером своєї галузі. З великою самовіддачею і використанням останніх технологій ми розробляємо та будемо розробляти найкращі рішення для наших клієнтів.

Міжнародний сімейний бізнес

PERI це сімейна компанія з давно сформованими цінностями. Ґрунтуючись на цьому міцному фундаменті, члени ради директорів Олександр Швёрер (Alexander Schwörer), д-р Фабіан Крахт (Dr. Fabian Kracht), Леонард Браіг (Leonhard Braig), та команда міжнародного менеджменту забезпечують стійкий глобальний ріст компанії. Протягом більше ніж 45 років наша мета залишається незмінною: найвища продуктивність та найкращий сервіс для наших клієнтів.

«Міжнародна команда фахівців компанії PERI має глибокі експертні знання в сфері технологій виробництва опалубки та будівельних риштувань. З огляду на місцеві вимоги та дотримуючись балансу між вартістю матеріалів та трудовитратами, ми завжди знаходимо правильне рішення для кожного будівельного завдання ».

Співпраця та компетентність

Наших фахівців цінують за оперативність у вирішенні поставлених завдань, надійність, відповідальність та чесність. Будучи досвідченими професіоналами вони прагнуть внести свій вклад в успіх наших клієнтів при реалізації різноманітних глобальних проектів.

«Відкритість та довіра в рамках співпраці, орієнтація на переваги для наших клієнтів як запорука успіху, та абсолютна готовність до змін - ми кожен день наповнюємо змістом ці аксіоми нашої компанії».

Якість та підтримка

Ми працюємо для наших клієнтів, пропонуючи ефективні і безпечні системи, оптимальні рішення та повну підтримку до, під час та після кожного проекту.

«Ми починаємо надавати наші послуги задовго до початку будівництва та продовжуємо сервісну підтримку після завершення проекту».