You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

PERI в м. Вайсенхорн

Головний офіс та виробничий комплекс з 1969 року

Наші продукти та послуги - опалубка, будівельні риштування та комплексний супровід Ваших проектів.

Опалубка

PERI має досвіді реалізація найскладніших проектів по всьому світу, тому надаємо найбільш відповідне рішення для кожної конструкції.

PERI project - water retaining structures - Foz Tua Dam, Vila Real – Alijó, Portugal

Риштування 

Системи риштувань PERI має широкий спектр застосування:  на будівельних майданчиках, промислових об'єктах, в рамках організації та проведення масових  заходів.

Інжиніринг 

PERI інжиніринг це не лише розробка продукту і технічні розрахунки, а й комплексний підхід до супроводу проекта та оптимізоване планування обладнання.

Стійке зростання з моменту заснування - історія успіху

PERI може озирнутися на більш ніж 40-річний досвід роботи. Високий рівень орієнтації на клієнта, системи якості та експертизи створили бездоганну репутацію, яка тримається вже десятки років і робить компанію провідним світовим брендом.

PERI в світі - 64 дочірніх компанії на всіх континентах планети

Наші фахівці завжди на зв'язку з клієнтами практично в кожній країні світу. Завдяки таким міжнародним масштабам роботи ми накопичуємо безцінний досвід у багатьох будівельних галузях та ринках. Таким чином, локальна компанія формує глобальні знання - для ефективного та безпечного будівельного процесу і якісного результату.

Підрозділи PERI в Україні 

Стабільність як основний принцип - від розробки до транспортування

Матеріали для продукції з деревини  компанія PERI  бере з офіційних  джерел, що підтверджується отриманням сертифікатів PEFC та FSC . На додачу, перед продажем вся дерев’яна продукція та матеріали проходять додаткову перевірку екологічним аудитором. Уже на етапі розробки нового продукту ми звертаємо увагу на ефективне використання сировинних матеріалів. Складові елементи систем розробляються так, щоб забезпечити економічні витрати матеріалів. 

Новітні технології та ефективний виробничий процес забезпечують кращу якість та тривалий термін служби обладнання компанії PERI, що, в свою чергу, позитивно впливає на споживання ресурсів. Доставка та логістика організовуються з урахуванням обсягів та способу транспортування. Розташування логістичних центрів гарантує своєчасну доставку на будівельний об'єкт.

Завод з переробки біомаси у Вайсенхорні є символом прагнень компанії PERI підтримувати навколишнє середовище. Залишки від виробництва дерев’яних балок генерують тепло та електричний струм для виробництва обладнання PERI, та довколишніх будинків.