You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

 
Інфраструктура
 
Інфраструктура
 
Ми об’єднуємо інноваційні продукти з досвідом.

Долайте будь-які виклики з продуктами PERI, призначеними для будівництва інфраструктури.

Наші інженери створюють індивідуальні рішення для кожного проекту. Оскільки кожна споруда має свій індивідуальний дизайн, своє унікальне географічне розташування та геологічні умови, кожна структура відрізняється одна від одної.

Будівництво інфраструктурних об’єктів є одними з основних чинників, що мотивують нас постійно розвиватися.

Наші виробничі потужності – у своїй більшості розташовані в Німеччині це є ключовим фактором для забезпечення високої якості, яку пропонує PERI.

Ми постійно інвестуємо в нові методи виробництва і стежимо за якістю нашої продукції, тому ви можете очікувати від нас високоякісний продукт для легких та безпечних будівельних процесів.

Консультація менеджера

Олександр Пилипак
Телефон: +380 44 390 2649
Моб. тел.: +380 67 175 2520
oleksandr.pylypak@peri.ua

 

Надійні рішення для ваших потреб

Взаємодія високоавтоматизованого виробництва та  мережа складських приміщень забезпечує рух і доступність систем.

Навіть через національні кордони ПЕРІ може надати велику кількість необхідних систем за короткий час збираючи обладнання з кількох складів. Ці переваги доступності в поєднанні з професійним плануванням роблять роботу з ПЕРІ злагодженою та результативною.

Проекти з системами ПЕРІ будуються по всьому світу. А за допомогою ПЕРІ Сервіс для правильного використання систем, процес будівництва стає ще ефективнішим не зважаючи на чималі його обсяги. Також спрощує процеси збірки висока універсальність основних компонентів, які з легкістю можна поєднувати між собою.

Подолання перешкод та пошук  ефективних рішень є частиною нашої ДНК, це також одна з причин, чому ми любимо будівництво об'єктів інфраструктури, не важливо який метод використовується, ми прагнемо знайти найкращий спосіб подолати перешкоди.

Стійке майбутнє можливе лише тоді, коли ми всі працюємо разом. З ПЕРІ ви можете бути впевнені, що вже прямуєте у вірному напрямку.